مهرآتراپلاست - تولید کننده انواع ظروف بسته بندی pp و گیاهی

درباره ما

مهر آترا پلاست

  

شرکت مهر آترا پلاست با بهره گیری از مهندسین و پرسنل مجرب و با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه تاسیس و پس از طی مراحل پیش تولید و تولید آزمایشگاهی و اخذ مجوزهای لازم صنعتی و بهداشتی فعالیت های خود را آغاز نمود. طراحی و چیدمان دستگاه های این واحد تولیدی بر اساس معیارها و اصول بهداشتی بوده که علاوه بر ایجاد اطمینان در مصرف کنندگان قابلیت رقابت در بازار را برای شرکت فراهم میکند. این واحد با دارا بودن دستگاه های مدرن و اتوماتیک و با بهره گیری از دانش روز دنیا در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف پلی پروپیلنی و گیاهی فعالیت دارد .

مجموعه مهر آترا پلاست همچنین به جهت افزایش سلامت و نیز ایجاد رقابت در بازارهای محصولات خوراکی در زمینه ی تولید ظروف بسته بندی گوشت قرمز , مرغ , قارچ و ... فعالیت داشته و در صورت لزوم بر اساس نیاز مشتری سفارش قالب های جدید را در کوتاهترین زمان تهیه و وارد چرخه تولید می کند این شرکت مجهز به آزمایشگاه پیشرفته تخصصی در زمینه محصولات پلاستیکی و محصولات گیاهی به طور مجزا می باشد که با بهره مندی از کارشناسان حاذق و متخصص مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این امر سلامت و کیفیت محصولات تولیدی خود را تضمین می نماید.

تولید انواع ظروف بسته بندی مواد غذای،ظروف بسته بندی کشتارگاهی،ظروف بسته بندی مرغ،ظروف بسته بندی گوشت و ... از خدمات این شرکت میباشد.